Apie mus

Apie mus

Norite prabangios ir komfortabilios kelionės automobiliu ? Pasinaudokite mūsų siūlomomis prabangių automobilių nuomos paslaugomis ir liksite maloniai nustebinti.

Nuomojame prabangius automobilius įvairiems atvejams. Kreipkitės į mus, jei:

– Organizuojate asmenines šventes, pavyzdžiui, vestuves ir norite vieno prabangaus automobilio arba viso kortežo;
– Ruošiatės sutikti svarbius svečius ir parodyti jiems Vilnių ir visą Lietuvą;
– Norite nustebinti savo artimuosius ir draugus prie jų durų pasirodę su prabangiu automobiliu;

Šiuo metu mūsų automobilių parke – prabangūs ir kokybiški Mercedes-Benz S klasės automobiliai. Visi automobiliai yra ypatingai tvarkingi ir nuolatos prižiūrimi. Automobiliai – klasikinės juodos spalvos, tačiau turime ir baltų modelių išskirtinėms progoms. Automobilį galime pristatyti į Jums patogią vietą Vilniuje (taip pat ir oro uoste) Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir ir kituose Lietuvos miestuose. Automobilių nuoma vestuvėms dažniausiai būna Vilniuje, tačiau yra galimybės atvykti ir į kitus miestus.
Pateikite užklausą telefonu arba el. paštu, ir pristatysime visų šiuo metu turimų Mercedes-Benz automobilių modelius, specifikacijas ir kainas.
Mūsų siūlomų automobilių nuoma su vairuotoju – išskirtinė mūsų paslauga tiems, kas nori važiuoti komfortabiliai ir pajausti visus kelionės teikiamus privalumus. Šią paslaugą renkasi ir vestuvių bei kitų švenčių organizatoriai ir visi, kas nori važiuoti be rūpesčių. Mūsų vairuotojai yra profesionalai ir maža to, tikri džentelmenai – visada punktualūs, tvarkingos išvaizdos, geros nuotaikos ir galintys ne tik vairuoti, bet ir palaikyti pokalbį lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Jie taip pat yra labai diskretiški ir mandagūs, apmokyti dirbti su itin aukštus reikalavimus auto nuomos paslaugoms keliančiais VIP klientais. Užsisakę automobilio nuomą su vairuotoju, galite pasinaudoti kiekviename automobilyje esančiu minibaru. Taip išvengsite nemažai rūpesčių ir kelionėje jausitės saugiai ir atsipalaidavę. Mercedestau.lt automobilių nuoma – tai puiki galimybė priminti apie savo svarbų socialinį statusą, parodyti savo artimiesiems, draugams ar svečiams išskirtinį dėmesį ir rūpestį.

Prabangių automobilių nuoma Lietuvoje – iš profesionalų ir tik su profesionaliu požiūriu! Kreipkitės jau dabar!